Bakırköy Halı yıkama firması olarak, siz değerli müşterilerimizin yorumlarını önemsiyor ve kendimizi her daim yeniliklere açık duruma getiriyoruz. Bizim işimiz halı yıkamaktan öteye, piyasada  güzel ve kaliteli bir izlenim bırakmak ve adımızdan her daim iyi bir şekilde bahsedilmesini sağlamaktır. Daha önce bizimle çalışmış ve memnun kalmışsanız, aşağıdaki mesaj kutusundan güzel düşüncelerinizi bizlere aktarabilirsiniz.

21 Replies to “Bakırköy Halı Yıkama Müşteri Yorumları”

  1. Makineler ile mi yıkama yapıyorsunuz? Yapıyorsanız hangi makine? Bazı makineler halıyı yıkamaktan çok zarar veriyor. Kaliteli makineler de var tabi ki sektörde, Ergin halı yıkama makinası gibi.

    1. Halı yıkama makinelerimiz yeni ve bakımları düzenli yapıldığı için herhangi bir sorun yaşamadık. Halıların zarar görmemesi için elimizden geleni yapıyoruz. İyi günler dileriz 🙂

  2. 1 yıldır temizlenmeyen halılarımı bu firmaya teslim ettim ve halılarımı teslim aldığımda tertemiz ve çok güzeldiler. Sanki fabrikadan yeni çıkmış gibi görünüyorlardı. Teşekkürler. Bu işin hakkını veriyorsunuz.

  3. Kadınlar için halı yıkama konusunda en önemli sorun da halının renginin açılmasıdır. Siz bu konuda işin üstadı olduğunuzu ispatladınız. Benim halılarda hiç solma yok. Teşekkürler.

  4. Yapılan işten bahsetmek gerekirse kesinlikle memnun kaldığımı ve diğer bir çok firmadan ziyade işin çok daha profesyonelce yapıldığını gördüm . Ayrıca değinmek isterim ki müşteri memnuniyeti konusu gerçekten başarılı . Teşekkürler ..

  5. Yaptığınız iş gerçekten başarılı, hijyen titizlik halının gelip alınması tekrar geri getirilmesi yani kısaca nakliye işleminiz bile gayet makul.

  6. Bakırköy halı yıkama fiması olarak gerçekten çok başarılı bir firma. Genellikle halı temizliği için evinizden alınması, yıkanması ve teslimi konusunda titizler. Ayrıca sanırım kullandıkları halı yıkama makinaları çok kaliteli olmalı ki, halılarınızı ve yollukları son derece temiz şekilde teslim alıyorsunuz. Tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir